Kamera Güvenlik Sistemleri - Ekip Elektronik Yalova

Kamera Güvenlik Sistemleri ev ve iş yerlerinizi emniyetli bir hale getirmek için olmazsa olamzımız.

Güvenlik kamera seçenekleri, üretiminde kullanılan teknoloji ve içerisinde yer alan kamera türüne göre farklılıklar gösterir.

Ev ve iş yerlerinde güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz kamera sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Ekip Elektronik işyerimizi ziyaret edin veya iletişime geçin.

Kamera Güvenlik olarak kullanmakta olduğumuz malzemeler, yıllardır güvenlik teknolojisi alanında kendilerini kanıtlamış dünyaca ünlü markalardır.

Ekip Elektronik Kamera Güvenlik olarak CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz.

Müşterimizin isteklerini en iyi şekilde değerlendirip, güvenlik altına alınacak bölgeyi titizlikle inceliyor ve yapılan inceleme sonucu işimizi en temiz şekilde tamamlayıp sistemi çalışır şekilde teslim ediyoruz.

Güvenlik kamera sistemleri bir çok alanda kullanılan, canlı ve geçmişe dönük kayıtları izleyebileceğiniz bir sistemdir. Analog ve IP Network teknolojisine sahip güvenlik kameraları gece ve gündüz görüntü alma kabiliyetine sahiptir. Günümüze kadar güvenlik kameraları ile gündüz renkli gece ise siyah beyaz görüntü elde edebiliyorduk, gelişen teknoloji ile gece görüntülerini de renkli izleyebilmek kaydedebilmek mümkün hale geldi. StarLight, DarkFighter, ColorVu ve Full Color teknolojisi kullanan her kamera ile gece renkli görüntü elde edilebilir.

Güvenlik Sistemleri - CCTV Kamera Sistemleri - Güvenlik Kamerası - Kamera Kayıt Cihazı - Dvr Kayıt Cihazı - Güvenlik Sistemi - AHD Güvenlik Kamerası - IP Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri - AHD Kamera Sistemleri

kamera sistemleri yalova
kamera güvenlik sistemleri yalova

Ekip Elektronik Yalova - Elektronik ve Tv Tamir


1995 yılın da Elektronik Tv Tamir Servisi olarak her marka ve model televizyonların tamir ve bakım hizmetlerini Yalova genelinde vermekteyiz. LCD ve LED Televizyon ve Ekran Tamiri Ekip Elektronik Yalova