Hırsız Alarm Güvenlik Sistemleri - Ekip Elektronik Yalova

Ev ve İşyerlinizin hırsızlık haneye tecavüz ve gasp gibi olumsuz olaylara karşı koruma altına alınabilmesi Hırsız Alarm Güvenlik Sistemleri en iyi koruma yöntemidir.

Güvenli bir ev ve iş yerine sahip olabilmek için geliştirilen Hırsız Alarm Sistemleri ön plana çıkmaktadır. Bu sistemler evin kapı ve pencere gibi giriş noktalarına konulan hareket algılayıcı sensörler sayesinde işlev gösterirler. Hırsız alarm Sistemleri konutlar, apartmanlar, siteler, kuyumcular, oteller ve kamu binaları ilk sırada olmak üzere birçok yerde kullanılıyor. Hırsız Alarm Sistemleri bünyesine eklenen ısı, gaz, duman dedektörleri sayesinde daha ayrıntılı bir alarma dönüşebilir.

Alarm sistemi kuruluyken yabancı birisi girdiği an hareket sensörlerinin algılaması neticesinde alarm sistemi devreye girer, Sirenler öterken alarm sisteminin uygulaması üzerinden arama veya internetten bildirim göndererek tüm ihlalleri ve hırsızlık girişimlerini sizelere de anında haberdar eder.

Gaz, ısı, su ve duman dedektörleri kullanılarak yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi olaylardan sizleri korunmayı sağlar. Hırsız Alarm Sistemi ile can ve mal güvenliğinizi mümkün olan en üst seviyede korur.

Kablolu ve Kablosuz Ev Alarm Sistemleri ile konut ve işyerleriniz güvenli hale gelir.

hırsız alarm güvenlik sistemleri yalova
hırsız alarm sistemleri yalova

Ekip Elektronik Yalova - Elektronik ve Tv Tamir


1995 yılın da Elektronik Tv Tamir Servisi olarak her marka ve model televizyonların tamir ve bakım hizmetlerini Yalova genelinde vermekteyiz. LCD ve LED Televizyon ve Ekran Tamiri Ekip Elektronik Yalova